Konsultacja pielęgnacyjna

Zadbana i zdrowa cera to klucz do pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia.

Poznaj, zrozum swoją skórę oraz naucz się jak ją pielęgnować.

Dowiedź się jakie produkty sprawią, że będzie wyglądać świeżo,  promiennie i młodo.

Przeczytanie w całości tej strony będzie Twoją najlepszą inwestycją!

Piękna, zdrowa i promienna cera w 3o dni. Tak to możliwe! Sprawdź to na własnej skórze.

Tylko jeden krok dzieli Cię od spełnienia tego marzenia.
Zadbaj już dziś o siebie i swoją cerę!

Dla kogo jest konsultacja ?

cerA

 Twoja cera sprawia Ci problemy i na co dzień nie wygląda tak jak byś chciała. Nie potrafisz określić rodzaju swoje cery i/lub nie do końca rozumiesz jej potrzeby. Czasem wygląda lepiej, ale  za chwile znowu jej kondycja się pogarsza  i nie za bardzo wiesz od czego to zależy. Próbowałaś już kilka razy uporządkować swoją pielęgnację, ale się nie udało.

Kosmetyki

 Nie wiesz jakie kosmetyki są odpowiednie dla Twojej cery i co kupić, aby poprawić jej kondycję.  Wybierasz kosmetyki, które nie przynoszą odpowiednich efektów, a często pogarszają jeszcze wygląd cery. Zdarza Ci się kupować kosmetyki impulsywnie pod wpływem emocji lub zawracając bardziej uwagę na ich opakowanie niż zawartość. 

 

Pielęgnacja

Nie wiesz jak powinnaś prawidłowo pielęgnować swoją cerę oraz czym się kierować przy wyborze produktów kosmetycznych. Nie wiesz jakie składniki aktywne pomogą Ci utrzymać piękny wygląd cery. Inwestujesz w pielęgnację, ale masz wrażenie, że wyrzucasz pieniądze „w błoto” i nie widzisz efektów.

Konsultacja pielęgnacyjna to pierwszy krok na drodze do pięknej i promiennej cery.

 BEAUTYCzy wiesz dlaczego tak trudno Ci zadbać o swoją skórę?

Bo nikt nigdy Cię tego nie nauczył.

Wyjaśnię Ci jak funkcjonuje Twoja skóra i pomogę zrozumieć jej potrzeby. Jesteś wyjątkowa i Twoja skóra także, dlatego potrzebujesz spersonalizowanego rozwiązania dopasowanego do potrzeb Twojej cery, stylu życia, hormonów, sposobu żywienia i innych czynników wpływających na Ciebie, Twoją cerę i Twój organizm.

Marzysz o pięknej cerze, która świetnie wygląda i jest bez problemowa w pielęgnacji? Chcesz wreszcie wiedzieć jakie składniki i kosmetyki są najlepsze dla Twojej cery? Chcesz zrozumieć swoją skórę i nauczyć się jak się o nią troszczyć, aby na długo pozostała jędrna, świetlista i bez zmarszczek?

Tego wszystkiego dowiesz się na konsultacji, spersonalizowany BEAUTY PLAN, który otrzymasz nauczy Cię jak skutecznie dbać o skórę. Polecane kosmetyki dostarczą jej tego czego potrzebuje a Ty z dumą będziesz obserwować jej TRANSFORMACJĘ.

Twoje korzyści z konsultacji

Z

Poznasz sposoby na poprawę kondycji swojej cery, oraz zasady pielęgnacji krok po kroku.

Z

Zrozumiesz swoją cerę i jej potrzeby. Dowiesz się co ma na nią wpływ i co zrobić, aby zawsze wyglądała pięknie i zdrowo.

Z

Otrzymasz spersonalizowany plan pielęgnacji  na 3 miesiące dopasowany do Twojej cery i jej problemów.

Z

Poprawisz wygląd i kondycję swojej skóry i już po 30 dniach zauważysz realne rezultaty!

Z

Otrzymasz gotową listę kosmetyków pielęgnacyjnych, polecanych do Twojej cery.

Z

Poznasz zabiegi kosmetyczne wskazane dla Twojej cery, oraz dowiesz się kiedy i  jak planować pielęgnację gabinetową.

Jak przebiega konsultacja pielęgnacyjna

KroK 1

PROFESJONALNA KONSULTACJA

Podczas konsultacji:

 • dokonam analizy stanu Twojej cery, jej aktualnych potrzeb, określimy też Twoje oczekiwania względem cery.
 • prześwietlę Twoją obecną pielęgnację i kosmetyki oraz wskażę, które produkty nie służą Twoje cerze.
 • przeanalizujemy Twój styl życia i przyzwyczajenia dietetyczne pod kontem wpływu na funkcjonowanie skóry.
 • przeprowadzę dokładny wywiad diagnostyczny innych czynników życia, min. hormonów, chorób i innych czynników wpływających na Ciebie i Twoją skórę.
 • wyjaśnię Ci jak funkcjonuje skóra, czego potrzebuje oraz jak o nią najlepiej zadbać
 • Czas trwania: konsultacji  60 minut

KroK 2

ustalenie planu pielęgnacji

Po konsultacji na podstawie zebranych informacji o Twojej skórze będę pracować nad stworzeniem idealnego planu pielęgnacji dla Ciebie. Po 7 dniach roboczych otrzymasz mailowo Spersonalizowany BEAUTY PLAN zawierający:

 • Profil Twojej skóry czyli najważniejsze informację o Twojej cerze, jej problemach pielęgnacyjnych i wizję Twojej cery.
 • Spersonalizowany plan pielęgnacji domowej na 3 miesiące – dzięki któremu Twoja skóra z każdy dniem będzie wyglądać coraz lepiej. Gwarantowane efekty już w ciągu 2 tygodni od wprowadzenia planu!
 • Trackery pielęgnacyjny – który pomoże w skutecznym wprowadzeniu planu i szybkim osiągnięciu efektów.
 • Wskazówki pielęgnacyjne – pozwalające zwiększyć efekty wdrażanego planu pielęgnacji oraz szczegółowe informacje jak aplikować kosmetyki.
 • Lista zakupów – zawierającą produkty kosmetyczne polecane w planie pielęgnacyjnym, dopasowane do potrzeb Twojej cery i budżetu jakim dysponujesz.
 • Polecane zabiegi gabinetowe – plan pielęgnacji gabinetowej, dopasowany do potrzeb Twojej skóry. Zabiegi gabinetowe możesz dodatkowo wprowadzić jeśli chcesz kompleksowo zadbać o swoją skórę i przyspieszyć efekty. 

Masz już wszystko, teraz czas zacząć działać z nowym planem pielęgnacji!

 

KroK 3

MONITOROWANIE EFEKTÓW

W trakcie realizacji BEAUTY PLANU  otrzymujesz nielimitowane wsparcie mailowe. Jeśli podczas wdrażania planu masz wątpliwości, pytania pisz śmiało, odpowiem na każdą Twoją wiadomość.

Po około 1,5 miesiąca od pierwszej konsultacji widzimy się ponownie podczas konsultacji kontrolnej (czas trwania konsultacji 30 minut). Sprawdzimy wówczas czy Twoja cera zmierza we właściwym kierunku. W razie potrzeby dokonamy modyfikacji planu pielęgnacyjnego. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące pielęgnacji chętnie na nie odpowiem. Jeśli podczas konsultacji kontrolnej wprowadzimy zmiany w planie pielęgnacyjnym w ciągu 7 dni roboczych otrzymasz uaktualniony plan wraz z proponowanymi zmianami oraz konkretnymi wskazówkami na przyszłość.

 

Co otrzymasz po konsultacji

PLAN PIELĘGNACJI

Otrzymasz 3 miesięczny  spersonalizowany Beauty Plan pielęgnacji  dopasowany do potrzeb Twojej cery wraz ze wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji oraz polecanymi zabiegami gabinetowymi.

PROFIL TWOJEJ SKÓRY

 

Narzędzie pomocne w podsumowaniu informacji o kondycji Twojej skóry, oraz śledzeniu zmian jakie zachodzą w skórze.

LISTA ZAKUPÓW

 

Otrzymasz listę kosmetyków pielęgnacyjnych polecanych do zakupu dopasowanych do Twojej cery i jej problemów i Twojego budżetu.

TRACKER POSTĘPÓW

Otrzymasz tracker, który pomoże Ci wprowadzić w życie plan pielęgnacji i śledzić progres Twoich działań i dzięki temu wreszcie osiągniesz efekty.

Wsparcie w ZMIANIE

 

Początki bywają trudne, aby pomóc Ci we wdrożeniu nowego planu pielęgnacji otrzymujesz nielimitowane wsparcie mailowe. Masz pytania, wątpliwość pisz, odpowiem na każdą wiadomość. Zawsze masz moje wsparcie.

Cera jest wyznacznikiem zdrowia i piękna dla kobiety. Ty też możesz mieć świetlistą i zdrową skórę. Już dziś zadbaj o nią dzięki indywidualnie dobranej pielęgnacji, skutecznym i prostym do wdrożenia planom pielęgnacyjnym. Wszystko w zgodzie z Tobą i Twoją skórą, w rytmie slow i holistycznie. Pokochaj swoją skórę!

Wybierz rodzaj konsultacji

KONSULTACJA PIELĘGNACYJNA

Obejmuje:

 • Konsultację Pielęgnacyjną , szczegółowy wywiad dotyczący skóry i jej problemów
 • Wykłada nt. skóry i tego jak funkcjonuje, dzięki temu zrozumiesz jak działa Twoja skóra i jakie ma potrzeby, i będziesz mogła w przyszłości samodzielnie modyfikować swój  plan pielęgnacji 
 • Profil Twojej Skóry, zawierający najważniejsze informacje o Twojej skórze
 • BEAUTY PLAN – Spersonalizowany 3 miesięczny plan pielęgnacji domowej i gabinetowej indywidualnie dopasowany do potrzeb Twojej cery
 • Wskazówki pielęgnacyjne dzięki, którym zwiększysz efektywność wdrażanego planu
 • Trackery  postępów, które pomogą sprawnie wprowadzić w życie plan pielęgnacji i pomogą śledzić postępy.
 • Listę Zakupów polecanych kosmetyków pielęgnacyjnych dopasowaną do potrzeb Twojej cery 
 • Wsparcie w zmianie podczas wprowadzania i trwania programu nielimitowane konsultacje mailowe 

449 zł

Czas trwania 60 minut 

w

KONSULTACJA KONTROLNA ONLINE/STACJONARNIE

Obejmuje:

 • Konsultację kontrolna online/stacjonarnie 
 • Monitoring postępów i działania planu pielęgnacji
 • Ewentualna modyfikacja Beauty Planu
 • Odpowiedź na każde Twoje pytanie
 • Wskazówki pielęgnacyjne po zakończeniu planu pielęgnacji

159 zł

Czas trwania 30 minut

Sprawdź efekty i opinie osób, które już skorzystały

Ania doradziła mi jakie kosmetyki powinnam stosować, przed ślubem aby moja cera wyglądała pięknie w dniu ślubu. Wskazała co dotychczas robiłam źle i z czego powinnam zrezygnować. Mijają 3 tygodnie od naszej konsultacji i wprowadzenia nowej pielęgnacji i widzę, że moja skóra z każdym dniem wygląda coraz lepiej.

Jola

Konsultacja spełniła w 100% moje oczekiwania. W końcu trafiłam na odpowiednią osobę, która zajęła  się problemami mojej skóry. Dostałam szczegółowy plan pielęgnacji na 3 miesiące i teraz z łatwością wprowadzam go w życie. Już widzę pierwsze rezultaty ;). Polecam każdej kobiecie, która chce zadbać o siebie!

Monika

Byłam u Ani na konsultacji pielęgnacyjnej i jestem bardzo zadowolona. Ania jest osobą niezwykle ciepłą i profesjonalną. Wyjaśniła mi jak powinnam pielęgnować i dbać o swoja skórę. Dobrała mi wszystkie kosmetyki od A do Z, tłumacząc przy tym dlaczego lepiej wybrać konkretny rodzaj produktu. Dzięki zastosowaniu planu pielęgnacyjnego moja skóra wygląda cudownie :)!!Na pewno będę jeszcze korzystać z jej usług.

Kasia

Borykałam się z trądzikiem i ropiejącymi, bolącymi, krostami i nie wiedziałam już co robić. Raz było lepiej potem trądzik znowu nawracał. Ani ułożyła dla mnie plan, dzięki któremu w już po 30 dniach zredukowałam trądzik prawie do zera! Jestem zachwycona efektami i skutecznością działania poleconych kosmetyków. Wreszcie moja cera wygląda rewelacyjnie, zdrowo i promiennie. Gorąco polecam!

Asia

*opinie zostały zaczerpnięte z mojego profilu z systemu Booksy.pl, Facebook, Google

Poznajmy się

Anna Stachniak – beauty coach, wizażystka, stylistka fryzur, stylistka ślubna

Od 14 lat skutecznie wspieram kobiety w podkreślaniu ich urody i wydobywaniu naturalnego piękna za pomocą makijażu, fryzury i odpowiednio dobranej pielęgnacji. Od 5 lat uczę moje klientki jak właściwie pielęgnować cerę. Sprawiam, że ich skóra zachwyca i wygląda rewelacyjnie, jest zdrowa, odżywiona i promienna . To wszystko budżetowo, szybko i skutecznie – pierwsze efekty większość klientek widzi już w ciągu 30 dni od wprowadzenia Beauty Planu.

Specjalnie dla Ciebie ułożę, spersonalizowany plan pielęgnacji, dobiorę kosmetyki i zabiegi kosmetyczne. Zadbam o wszystkie elementy, które mają wpływ na świetną, kondycję Twojej cery, podpowiem Ci na co zwrócić uwagę w kontekście skóry. Twoja skóra odwdzięczą się zdrowym wyglądem. Z cierpliwością i zrozumieniem, wspieram Cię w drodze do pięknej i promiennej cery.  Skorzystaj z mojej wiedzy oraz doświadczenia i zadbaj o siebie kompleksowo.

Konsultacja pielęgnacyjna to Twój pierwszy krok na drodze do pięknej i promiennej cery.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy odbywają się konsultacje online?

Konsultacje pielęgnacyjne i kontrolne online  odbywają się tylko w poniedziałki w godzinach 9.00 – 13.00 i 16.00 – 19.00

Jak umówić się na konsultację?

W celu umówienia się na konsultacje zarezerwuj i opłać konsultacje poprzez system rezerwacji onilne.

W dziale PIELĘGNACJA  -> wybierz rodzaj konsultacji jakiej potrzebujesz. Zaznacz wybraną konsultacje, a następnie wybierz dogodny dostępny termin. Opłać wybraną konsultację wygodnie online.

Pamiętaj, że konsultacje stacjonarne może zrealizować w dogodnym dla Ciebie terminie. Natomiast konsultacje ONLINE (pielęgnacyjne i kontrolne) odbywają się tylko w poniedziałki w godzinach 9.00- 13.00 i 16.00 – 19.00

Jak przygotować się do konsultacji online?

Przygotuj:
1. Listę kosmetyków, które obecnie używasz w swojej codziennej pielęgnacji – możesz wykonać ich zdjęcie,
2. Listę przyjmowanych leków i suplementów diety,
3. Opcjonalnie aktualne badania krwi (z ostatnich 6 miesięcy) – jeśli były wykonywane. Punkt polecany dla osób borykających się z problemami trądzikowymi.

Na podstawie powyższych informacji wypełnij i prześlij formularz konsultacji pielęgnacyjnej.

4. Wykonaj i prześlij wyraźne zdjęcia skóry BEZ MAKIJAŻU w świetle dziennym. Możesz wykonać zbliżenia na partie, które sprawiają Ci największy problem.

WYKONAJ I PRZEŚLIJ 6 ZDJĘĆ
Pierwsze zdjęcie – prawy policzek
Drugie zdjęcie – lewy policzek
Trzecie zdjęcie – Broda
Czwarte zdjęcie – Nos
Piątek zdjęcie – Czoło
Szóste zdjęcie – Cała twarz
Zmień nazwy wykonanych zdjęć na: lewy polik, prawy polik etc.
WYŚLIJ ZDJĘCIA W JEDNYM MAILU NA ADRES: kontakt@annastachniak.pl
PAMIĘTAJ W TEMACIE LUB W TREŚCI MAILA PODAĆ: Imię i nazwisko, konsultacja pielęgnacyjna, data

Co zrobić kiedy nie widzisz swoich umówionych wizyt w aplikacji BOOKSY?

Jeśli nie rezerwowałaś nigdy wcześniej usług w naszym salonie poprzez system rezerwacji online Booksy , nie będziesz ich widzieć w aplikacji Booksy.

Aby umówione telefonicznie, lub mailowo wizyty w naszym studiu były widoczne w aplikacji na zakładce Wizyty, wykonaj następujące kroki:

 

 1. Znajdź mój salon w systemie Booksy tu link: https://annastachniak.booksy.com
 2. Zarezerwuj usługę w aplikacji Booksy, wybierając z oferty MAKIJAŻ –> Pierwsza usługa – aktywacja systemu Booksy –> wybierz dowolny termin i godzinę i dokonaj rezerwacji.
 3. Poczekaj chwilę i odśwież aplikację Booksy
 4. Twoje umówione wizyty powinny już być widoczne w aplikacji Booksy na zakładce Wizyty.
Gdzie odbywają się konsultacji stacjonarne?

Na konsultacje stacjonarne zapraszam do mojego studia na Warszawskim Mokotowie w Anna Stachniak Beauty Studio  ul. Bacha 35, Warszawa,  piętro 1.  Studio znajduje się około 5 minuty spacerem od stacji metra Służew.

Jak przygotować się do konsultacji pielęgnacyjnej?

Przygotuj:
1. Listę kosmetyków, które obecnie używasz w swojej codziennej pielęgnacji – możesz wykonać ich zdjęcie,
2. Listę przyjmowanych leków i suplementów diety,
3. Opcjonalnie aktualne badania krwi (z ostatnich 6 miesięcy) – jeśli były wykonywane. Punkt polecany dla osób borykających się z problemami trądzikowymi.

Na podstawie powyższych informacji wypełnij i prześlij formularz konsultacji pielęgnacyjnej.

4. Wykonaj i prześlij wyraźne zdjęcia skóry BEZ MAKIJAŻU w świetle dziennym. Możesz wykonać zbliżenia na partie, które sprawiają Ci największy problem.

WYKONAJ I PRZEŚLIJ 6 ZDJĘĆ
Pierwsze zdjęcie – prawy policzek
Drugie zdjęcie – lewy policzek
Trzecie zdjęcie – Broda
Czwarte zdjęcie – Nos
Piątek zdjęcie – Czoło
Szóste zdjęcie – Cała twarz
Zmień nazwy wykonanych zdjęć na: lewy polik, prawy polik etc.
WYŚLIJ ZDJĘCIA W JEDNYM MAILU NA ADRES: kontakt@annastachniak.pl
PAMIĘTAJ W TEMACIE LUB W TREŚCI MAILA PODAĆ: Imię i nazwisko, konsultacja pielęgnacyjna, data

Co to jest luksusowy zabieg pielęgnacyjny GLOW SKIN BOOST ?

ZABIEG PIELĘGNACYJNY GLOW SKIN BOOST

Fantastyczny zabieg SPA, wykonywany na wysokiej jakość kosmetykach pielęgnacyjnych premium z wykorzystaniem najnowszych technologii w połączeniu z holistycznym podejściem do pielęgnacji. Wyjątkowo dobrane składniki i receptury pielęgnacyjne dla osób, które chce, aby ich skóra wyglądała pięknie, promiennie i zdrowo. Sprawdź co obejmuje zabieg GLOW SKIN BOOST:

Krok 1. Demakijaż LumiSPA – delikatne, ale skuteczne oczyszczanie skóry połączone z liftingującym masażem peelingującym na bazie LumiSPA.

Krok 2.  Przeciw starzeniowy masaż za pomocą urządzenia ageLOCBoost na bazie bogatego w składniki aktywne serum poprawiające kondycje i nawilżanie skóry. Dzięki użyciu urządzeniu ageLOCBoost składniki aktywne transportowane są do głębszych warstw skóry dając natychmiastowe i zauważalne efekty liftingu, nawilżenia i rozjaśnienia skóry.

Krok 5. Krem przedłużający efekt zabiegu.

Hello, jeszcze się zastanawiasz?

Czas i tak minie! Możesz się zastanawiać kolejny miesiąc, dwa, a może trzy! Ale czy to coś zmieni? NIE! Podejmij decyzję i zacznij zmieniać swoją cerę tu i teraz! Skorzystaj z konsultacji, która pomoże Ci osiągnąć Twój cel. Otrzymasz gotowe rozwiązanie, dzięki któremu rzeczywiście uzyskasz niesamowite rezultaty.

Podaruj prezent

VOUCHER NA KONSULTACJĘ PIELĘGNACYJNĄ

 Szukasz idealnego prezentu dla przyjaciółki, siostry, mamy, żony… Podaruj prezent, który pomoże im zadbać o siebie.

Osoba obdarowana sama zdecyduje kiedy zrealizuje prezent. Termin ważności vouchera 6 miesięcy od daty zakupu.

KONTAKT

ul. J.S. Bacha 35

02-743 Warszawa

Wejście do budynku piętro 1

kontakt@annastachniak.pl

+ 48  509 385 570

             POLECANE STRONY

Makijaż i fryzura ślubna z dojazdem