Anna Stachniak

WIZAŻYSTKA, STYLISTKA FRYZUR, BEAUTY COACH

Witam Cię na moim Beauty Blogu!

Aby zrozumieć moją filozofię i misję, oraz podejście do tematu urody i piękna, musisz zrozumieć czym dla mnie jest piękno? Jeśli moje podejście do tematu jest Ci bliskie będzie mi miło jeśli zostaniesz ze mną na dłużej, a może kiedyś spotkamy się osobiście.

W mojej pracy w zawodzie wizażystki spotykam różne kobiety, łączy je jedna cecha, wszystkie są piękna, każda na swój sposób. Część z nich jest tego świadoma, część zupełnie w siebie nie wierzy, ale po makijażu wszystkie promienieją, a na ich twarzy pojawia się uśmiech i dostają „skrzydeł” to właśnie dlatego zostałam wizażystką. Ta makijażowa TRANSFORMACJA to bardzo często dopiero początek naszej przygody.

Wyznaję zasadę, że piękno tkwi we wnętrzu człowieka, a makijaż i fryzura mają tylko podkreślać naturalne walory urody. Pomagam kobietom dostrzec ich naturalne piękno i uwierzyć, że są atrakcyjne.

To jak postrzegam piękno, wpływa na wszystkie aspekty mojej pracy, na moje podejście do tematu urody i do tego jak współpracuję z moimi klientkami. Dla mnie piękno skrywa się we wnętrzu a poprzez uzyskanie wewnętrznej równowagi i samoakceptacji, osiągamy stan, w którym ten wewnętrzny blask emanuje na zewnątrz i sprawia, że wszyscy postrzegają nas jako atrakcyjne i piękne. Dlatego tak ważne jest, aby czuć się sobą i czuć się dobrze z samą sobą.

Nie istnieje piękno wewnętrzne bez piękna zewnętrznego. Kobieta piękna to kobieta, która dba o siebie i która jest dla siebie ważna. Taka, która z miłości do siebie rozwija swoje pasje, dba o swoje zdrowie, ciało, duszę i wygląd zewnętrzny. Bo jeśli wyglądasz olśniewająco i czujesz się pewna siebie to przekłada się to na inne aspekty Twojego życia. Masz motywację i odwagę, aby sięgnąć po więcej i rozwijać swój potencjał.

Na tym blogu najdziesz wiedzę i rozwiązania, które pomogą Ci zadbać o siebie kompleksowo i przejść cudowną TRANSFORMACJĘ.