O mnie 

Poznajmy się, sprawdź co jest dla mnie ważne w kreowaniu wizerunku.

Jestem Anna – tworzę makijaże i fryzury, które pomagają kobietom podkreślać naturalne piękno oraz wzmacniają ich wiarę w siebie i poczucie atrakcyjności.

Jestem pierwszym w Polsce beauty coachem, zawód ten łączy w sobie kilka profesji, którymi od dłuższego czasu się zajmuję tj.: wizaż, stylizację fryzur, nauka pielęgnacji cery, kreowania wizerunku. 

Moją misja jest sprawianie, aby kobiet wyglądały pięknie, czuły się atrakcyjne i pewne siebie.

 

Dzięki holistycznemu podejściu do urody wykorzystując min. makijaż i fryzurę oraz indywidualne plany pielęgnacyjne, a także analizę kolorystyczną, analizę sylwetki, oraz element beauty coachingu, tworzę spersonalizowane stylizacje i wydobywam wewnętrzny kobiecy blask.

Moje klientki to kobiety, które cenią makijaże i fryzury podkreślające ich urodę, indywidualnie dobrane, nie z szablonu. Tworzę makijaże, fryzury i stylizacje, które dodają im uroku, kobiecości i pewności. Dzięki nim czują się wyjątkowe i piękne, ale wciąż są sobą.

Specjalizuję się w makijażach i fryzurach ślubnych oraz stylizacjach ślubnych. Pomagam kobietom  uzyskać olśniewający wygląd w dniu ślubu, poprzez odpowiedni dobór wszystkich elementów stylizacji ślubnej.

Uwielbiam pracować z kobietami i pomagać im spełniać marzenia o fantastycznym wyglądzie.

Zapraszam do współpracy!

Co mnie wyróżnia

AUTORSKA OFERTA

Pomogę Ci zadbać o wszystkie kwestie związane z olśniewającym wizerunkiem: pielęgnacja, makijaż i fryzura, stylizacja wizerunku ślubnego, analiza kolorystyczna, analiza sylwetki, nauka makijażu, nauka pielegnacji.

HOLISTYCZNA KONCEPCJA

Współpracując ze mną otrzymujesz holistyczną i kompleksową koncepcję pielęgnacji, urody, stylu i pewności siebie. 

DBAŁOŚĆ O KOMFORT

Przy zorganizowanych grupach dojeżdżam na terenie całej Polski. Aby zapewnić Ci wygodę i komfort, z części usług skorzystasz również online.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Działam w branży beauty i ślubnej 13 lat, jestem otwarta na Twoje potrzeby i dokładam wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dla mnie każda klientka jest wyjątkową, pomagam  jej spełniać marzenia o pięknym wyglądzie i fantastycznym samopoczuciu. 

JAKOŚĆ I PRECYZJA

W mojej pracy stawiam na wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne, kolorowe i do stylizacji włosów, oraz starannością i precyzję wykonania.  

BOGATA WIEDZA

Wykorzystuję wiedzę z zakresu wizażu i stylizacji fryzur, stylizacji ślubnej, organizacji wesel i eventów, kosmetyki i pielęgnacji, fotografii, dietetyki, wellness i wielu innych. 

AKTUALNOŚĆ TRENDÓW

Na bieżąco śledzę światowe trendy w wizażu, fryzjerstwie, modzie ślubnej i stylizacji, dlatego proponuję Ci najmodniejsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Co mowią o mnie moje klientki

Ania stworzyła dla mnie cudowny makijaż i fryzurę ślubną, który komplementowali wszyscy goście wszystko wytrzymało całą noc! Do tego wspaniale zajęła się moja mamą i świadkową, które również wyglądały olśniewająco i czuły się wspaniale ;)). Polecam gorąco - Ania jest profesjonalna i sympatyczna dzięki niej cały dzień odbył się bezstresowo i we wspaniałej atmosferze. 

Martyna

Dużo merytorycznej i praktycznej wiedzy, masa cennych wskazówek podczas wspólnego wykonywania makijażu, odpowiedzi na każde pytanie i do tego sympatyczna atmosfera zapewniona przez Prowadzącą. Dobór kosmetyków pode mnie i wszystko prosto, jasno wyjaśnione :-). Polecam lekcję makijażu u Ani, dziękuję :*).

Weronika

Ania jest niesamowicie cierpliwą, utalentowaną artystką make-up! Jej profesjonalne przygotowanie do usługi sprawiło, że czułam się zaopiekowana i odprężona, co było niesamowicie istotne w tak ważnym dniu! Makijaż i fryzura były idealne! Nic nie wymagało poprawek! Look naturalny, elegancki, podkreślający urodę ... mogłabym tak wymieniać bez końca!  Bardzo dziękuję i z całego serca polecam! 

Kasia

ani Anna zrobiła przepiękny, profesjonalny makijaż i fryzurę wieczorową, które wytrzymały całą noc do rana. Makijaż i fryzura zostały wykonany bardzo starannie, wszelkie uwagi zostały uwzględnione. Czułam się odmłodzona, rozświetlona i nieprzerysowana. Gorąco polecam!

Jola

*opinie zostały zaczerpnięte z mojego profilu z systemu Moment.pl oraz profilu na Facebooku 

“Kobieta piękna to kobieta, która z miłości do siebie dba o siebie, o swoje zdrowie, ciało, duszę i wygląd zewnętrzny.” – Anna Stachniak

 Pobierz e-book “Piękna i atrakcyjna – wewnątrz i na zewnątrz”.

Dołącz do 300 wspaniałych kobiet, które pobrały moj poradnik i poznaj zasad pięknego, młodego wyglądu, możliwe do wdrożenia od razu.