Avatar
Stylizacja - Pan Młody

Pan Młody

 

Stylizacja Pana Młodego 500 zł

 


 

Obejmuje:

analizę i określenie sylwetki, dobór stroju i dodatków pod kontem dopasowania do

sylwetki i do stylu ślubu (Katalogi, Internet, Magazyny Ślubne)

 

Jak to się odbywa:

 

1. Pierwsze spotkanie

 

Pozwoli mi na poznanie Ciebie, stylu Waszej uroczystości, Twoich oczekiwań i preferencji.

Przeprowadzam konsultację, dokonuję analizy sylwetki. Wszystko skrupulatnie

notuję i umawiamy się na kolejne spotkanie w dogodnym dla Ciebie

terminie. Czas trwania około 1,5 h.

 

2. Drugie spotkanie

 

Przedstawiam spójną stylizację ślubną, projekty garniturów/smokingów itp. i dodatków dopasowane do Ciebie i Twoich preferencji. Czas trwania do 0,5 h.

 

W ramach pakietu otrzymujesz:

 

√ Wedding Look Book – Konspekt zawierający wszystkie informacje i wskazówki odnośnie dobranej stylizacji min. projekt stroju, przykłady dodatków, itd.

 

√ Wyniki analizy sylwetki wraz z opisem – informacje o Twoim typie sylwetki, przykłady i opis pasujących fasonów, wskazówki co nosić i czego unikać, jak podkreślać atuty sylwetki oraz jak maskować defekty sylwetki.

 

Korekta Pana Młodego  50 zł

 

Obejmuje: pielęgnację skóry twarzy wraz z nałożeniem kremu matującego, wykonanie korekty skóry twarz, utrwalenie specjalnym utrwalaczem.

 


 

Modelowanie włosów Pan Młody 70 zł

 


 

Zakupy ze stylistką ślubną 150 zł/h

 

Obejmuję: 1 godzinę zegarową przeznaczoną na pomocy w zakupie garnituru, koszuli, dodatków czy butów. Jeśli potrzebujesz więcej czasu może wykupić kilka godzin.: 2h w cenie 280 zł, 3 godz. w cenie 400 zł, 4 godz. w cenie 550 zł.

 

Gość weselny/ Rodzina Młodej Pary

Stylizacja ubioru 300 zł/os.

 


 

Obejmuje: analizę i określenie sylwetki, dobór stroju i dodatków pod kontem dopasowania do sylwetki i do stylu uroczystości (Katalogi, Internet, sklepy internetowe).

 

Jak to się odbywa:

 

1. Pierwsze spotkanie

 

Pozwoli mi na poznanie Ciebie,Twoich oczekiwań i preferencji. Przeprowadzam konsultację, dokonuję analizy sylwetki, typu urody. Wszystko skrupulatnie notuję i umawiamy się na kolejne spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Czas trwania około 1,5 h.

 

2. Drugie spotkanie

 

Przedstawiam spójną stylizację przygotowana specjalnie dla Ciebie, projekty sukni/garnituru itp. dodatków, butów itp.dopasowane do Twoich preferencji i charakteru uroczystości. Czas trwania do 0,5 h.

W ramach pakietu otrzymujesz:

√ Look Book – Konspekt zawierający wszystkie informacje i wskazówki odnośnie dobranej stylizacji min. projekt stroju, przykłady dodatków, kolorystyka pasująca do Ciebie itd.

√ Wyniki analizy sylwetki wraz z opisem – informacje o Twoim typie sylwetki, przykłady i opis pasujących fasonów, wskazówki co nosić i czego unikać, jak podkreślać atuty sylwetki oraz jak maskować defekty sylwetki.

 

Stylizacja wizerunku 370 – 450 zł/os.

 

Obejmuje:konsultację wizażową, zabieg pielęgnacyjny dostosowany do potrzeb skóry, wykonanie makijażu i fryzury w dniu uroczystości. Czas trwania około 2 h.

 


 

Zakupy ze stylistką ślubną 150 zł/h

 

Obejmuję: 1 godzinę zegarową przeznaczoną na pomocy w zakupie ubioru, dodatków czy butów . Jeśli potrzebujesz więcej czasu może wykupić kilka godzin.: 2h w cenie 180 zł, 3 godz. w cenie 270 zł, 4 godz. w cenie 360 zł.

 


 

Konsultacja kosmetyczna 250 zł/h

Obejmuje: porady i wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry twarzy, kosmetyków, które warto zakupić do pielęgnacji czy zabiegów jakim warto się poddać, aby do dnia ślubu odpowiednio wypielęgnować/przygotować skórę twarzy. Po konsultacji otrzymujesz Indywidualna kartę pielęgnacyjną. Konsultację najlepiej wykonać około 4 miesiące przed ślubem/eventem, jest to optymalny czas aby poprawić kondycje i wygląd cery.