O mnie

Anna Stachniak

MAKE UP & HAIR ARTIST

Jestem dyplomowaną wizażystką, beauty coachem, stylistką fryzur i stylistką ślubną i trenerem z bogatym doświadczeniem. Od 2010 roku maluję i czeszę w oparciu o najnowsze techniki makijażu i stylizacji fryzur bazujące na ogólnoświatowych standardach wizażowych, fryzjerskich i charakteryzatorskich, wciąż się dokształcam i rozwijam, aby zapewnić moim Klientkom najwyższy pozim usług. Pracuję na profesjonalnych produktach renomowanych marek min.: Kanebo, Shiseido, Guerlain, Benefit, Smashbox, Estee Lauder, Chanel, Yves Sant Laurent, Clinique, Too Face, BECCA, Kat von D, Bobbi Brown, NARS, Huda Beauty, Kryolan, Ben Nay, Screen Face, Mahron, Glazel, Inglot, MAC, Dior, NYX Professional Makeup, Lancome, Bobbi Brown, Make up Factory, IsaDora, ArtDeco, Pupa, Sephora… i wielu innych.

Moja praca jest moja pasją i sprawia mi ogromną satysfakcję. Istotne są dla mnie potrzeby moich Klientek, a świadomość, że pomagam im poczuć się wyjątkowo, jest dla mnie bardzo ważna. Cenię fakt, że mogę pomóc w kreowanie czyjegoś wizerunku, to wspaniałe wyzwanie twórcze. Lubię to co robię zwłaszcza za kreatywność i potrzebę ciągłego doskonalenia się. Wśród moich Klientek każda jest wyjątkowa i każda traktowana jest indywidualnie. Uważnie wsłuchuję się w ich potrzeby i tworzę dla nich osobiste kreacje, w których czują się komfortowo. Wykonuję makijaże i fryzury, które przede wszystkim wydobywają i podkreślają naturalne piękno kobiety, są zawsze idealnie dobrane do typu urody, charakteru, temperamentu i okoliczności. Szczególnie cenie sobie współpracę z Pannami Młodymi, czuję się wyrożniona mogąc towarzyszyć im w najpiekniejszym dniu ich życia. To moja misja.

Ubielbiam dzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem szkoląc innych. Prowadzę warsztaty dla kobiet oraz szkolenia z zakresu wizażu, kosmetyków naturalnych, pielęgnacji i beauty coachingu oraz lekcje makijażu. Profesjonalizm i kompleksowość usług, które oferuję zagwarantuje Ci niepowtarzalny i piękny wygląd każdego dnia. Po spotkaniu z beauty coachem Twoja skóra odwdzięczy się zdrowym i promiennym wyglądem, a makijaż będzie tylko subtelnym podkreśleniem Twojej urody a nie maską. Z przyjemnością zadbam o Twój wizerunek i skórę.

 Zapraszam do współpracy!

 

Dlaczego warto ze mną pracować?

Anna Stachniak MAKEUP ARTIST - HAIR STYLIST - BEAUTY COACH - WEDDING PLANNER 

ul. Herbsta 1 lok. B, 02-784 Warszawa

NIP: 1251253911, REGON: 

e-mail: annastachniak@gmail.com

tel.: 509 385 570

                                                                                                      Regulamin | Polityka prywatności | Formularz kontaktowy
                                                                                             

Anna Stachniak © 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie Anna Stachniak